Drėkintuvas Clean Air CA-603 su jonizatoriumi ir aromaterapija + Dovana Clean Air eterinis aliejus

AKCIJA

Drėkintuvas Clean Air CA-603 su jonizatoriumi ir aromaterapija + Dovana Clean Air eterinis aliejus

129.00 115.00

 

Galima įsigyti Lizingu

Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.

Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

Modelis:Galia (W) Išmatavimai (mm) pa_patalpu-plotas-m%c2%b2m%c2%b3Drėgmės išgarinimas (ml/h) Vandens bako talpa (l) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
CleanAir CA-603 + Dovana Clean Air eterinis aliejus (10ml)38 335x150x285 120-300 51-2 d.d.129.00 115.00
  • Aprašymas
  • Papildoma informacija
  • Klauskite

Aprašymas

+ Eterinis aliejus Clean Air (10ml) (vertė – 9,90 eur) DOVANŲ!!!

Modernus drėkintuvas sausam vidaus patalpų orui

Clean Air Optima® ultragarsinis drėkintuvas CA-603 su vėsia vandens dulksna ir jonizatoriumi veikia itin tyliai ir taupo energiją. Jis užtikrina optimalią oro drėgmę sveikam ir gaiviam vidaus patalpų, kurių dydis yra iki 45 m² / 100 m³ / 480 ft², orui. Drėkintuvo matmenys: 33,5 x 15 x 28,5 cm.

Šis pažangus ultragarsinis dulksnos drėkintuvas su jonizatoriumi turi skaitmeninį drėgmėmatį, LCD ekraną, nuotolinio valdymo pultelį bei gali būti reguliuojamas rankiniu būdu mygtukais, esančiais po ekranu.
 
Ultragarso technologijos dėka vanduo yra suskaidomas į mikroskopinių dalelių dulksną, kuri išpurškiama į orą. Tokiu būdu patalpos yra maloniai drėkinamos.
Drėkinimas, oro valymas ir neigiamų deguonies jonų skleidimas jonizavimo proceso metu sukuria sveiką vidaus patalpų klimatą, tad ženkliai sumažėja nusiskundimų dėl sauso vidaus patalpų oro. Gaivus ir optimaliai drėkinamas vidaus patalpų oras saugo nuo kvėpavimo takų sudirgimų, alerginių simptomų ir išsausėjusios odos. Jūsų oda bus apsaugota ir tinkamai drėkinama.
 
Tuo metu, kai oro drėgmė yra itin maža, ypač šildymo sezono metu žiemą ir karštais mėnesiais vasarą, drėgmė uždarose erdvėse mažėja. Ultragarsinis oro drėkintuvas Clean Air Optima® CA-603 sukuria malonų vidaus patalpų klimatą, pasižymintį teisinga santykine oro drėgme.
 
Ideali drėgmė gyvenamosiose ir darbo patalpose turėtų būti 50-55%. Jeigu ji mažesnė, ji neigiamai veikia žmonių ir gyvūnų gerovę. Nuolatinis sausas vidaus patalpų oras gali sukelti įvairias ligas. Dehidratacija taip pat labai kenksminga baldams, parketo grindims, antikvariniams daiktams bei augalams.

Papildoma informacija

Modelis:

Galia (W)

Išmatavimai (mm)

Patalpų plotas (m²|m³)

Drėgmės išgarinimas (ml/h)

Vandens bako talpa (l)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime