Grindinė šildanti platforma PEDI

301.00525.00

 

Galima įsigyti Lizingu

Pristatymo terminas: iki 10 d.d.

Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

Modelis:IšmatavimaiGalia:Maitinimas: Paviršius Apsaugos klasė Pristatymo terminasGalia (W) Išmatavimai (mm) KainaPIRKTI
Šildanti grindinė platforma Rimatek TF-E970 x 970 x 25 mm 200 W 230 V AC Juodas IP 54 10 d.d.301.00
PEDI.X platforma10 d.d.400 1970 x 970 x h 25 525.00
Šildanti grindinė platforma Rimatek TF-Xnuo 1.5 m², h 25 200 W 230 V AC juodas, pilkas arba metalinis IP54 10 d.d.350.00
Šildanti grindinė platforma Rimatek TF-D1970 x 970 x 25 mm 400 W 230 V AC Juodas IP54 10 d.d.524.99
  • Aprašymas
  • Papildoma informacija
  • Klauskite

Aprašymas

Elektra maitinama grindinė šildanti platforma su anglies pluoštu ir unikalia Thermal Technology ® technologija yra skirta atskirų zonų šildymui. Šildančios platformos naudojamos tiek ofisuose darbo vietų šildymui, tiek pramoniniuose objektuose – gamybinėse patalpose, sandėliuose ir kt.

Šildanti platforma yra įrengiama ant grindų, ji skleidžia šilumą ir taip šildo stovinčius ar sėdinčius asmenis. Tai puikus sprendimas didelėms erdvėms, kuriose dėl kokių nors priežasčių šildymo galimybės yra ribotos. Speciali šilumą skleidžiančių platformų sandara leidžia sumažinti šilumos nuostolius, padidinti šildymo veiksmingumą ir sumažinti su tuo susijusias išlaidas.

Ši platforma puikiai tinka naudoti nuolat. Tai reiškia, kad ją galima įjungti prieš pat naudojimą ir ji šildys ant jos esančius asmenis. Tokia sistema neskirta visos patalpos orui šildyti. Sistemos temperatūrą galima reguliuoti specialiais liestukais, kurie jungiami prie elektroninio prietaiso.

Sistemą naudojant kiekvieną dieną išvengiama didelio išorinių sienų temperatūros kritimo. Didelės šildančios platformos yra suskirstytos į atskirus plotus, kad esant reikalui būtų galima išjungti nenaudojamas dalis. Ši platforma yra apdrausta keliais tarptautiniais patentais, jai nereikalinga techninė priežiūra, joje nėra jokių katilų, pompų ar vandens vamzdžių. Platformos PEDI.D ir PEDI.E modeliai dengti juoda burbuline PVC gumine danga. PEDI.X platformos paviršių galima rinktis tarp juodos burbulinės PVC guminės dangos, pilko linoleumo ir lakuotos metalinės plokštės.

Platformą įrengti galima greitai, nereikia nieko griauti, o įrengimo išlaidos, lyginant su tradicinėmis oro ar vandens pagrindu veikiančiomis šildymo sistemomis, yra žymiai mažesnės. Energijos taip pat suvartojama mažiau.

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime