Vėsintuvas ECO FRESH AIR FRE12000 (su nuotoliniu valdikliu)

Vėsintuvas ECO FRESH AIR FRE12000 (su nuotoliniu valdikliu)

1,149.00

 

Galima įsigyti Lizingu

Pristatymo terminas: iki 10 d.d.

Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

Modelis:Galia (W) Įtampa (V) Išmatavimai (I x P x A)(mm) Netto svoris (kg) Garso lygiai (dB(A))Vandens sunaudojimas (l/h) Vandens bako talpa (l) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
FRE12000440 220-240 580 x 144 x 925 43 55/60/65 8-10 70 10 d.d.1,149.00
  • Aprašymas
  • Papildoma informacija
  • Klauskite

Aprašymas

Maksimalus oro srautas: 12000 m³/h

Vandenį  išgarinantys vėsintuvai arba natūralūs vėsintuvai pučia malonų, vėsų orą – tarsi švelnus vėjelis pūstų nuo ežero. Tokiuose įrenginiuose šiltas oras yra įsiurbiamas per šlapius vėsinimo filtrus, kurie absorbuoja šilumą ir natūraliai jį atvėsina bei sudrėkina.

Galingas ventiliatorius išstumia vėsų orą iš vėsintuvo į aplinką. Šioje technologijoje nėra naudojamas kompresorius, o oras atvėsinamas natūraliai, efektyviai ir svarbiausia nebrangiai.

Vėsintuvai puikiai tinka namuose, biuruose ar visuomeninėse patalpose. Priešingai nei kompresorių naudojančiuose prietaisuose, šiuose vėsintuvuose nėra daug galios naudojančių komponentų. Maža galia leidžia sutaupyti daug elektros energijos ir pinigų. Tai kur kas ekonomiškesnis patalpų vėsinimo būdas nei naudojant oro kondicionierių. Tereikia išpakuoti, pripildyti vandens, pastatyti šalia atvirų durų ar lango, įjungti į elektros tinklą ir mėgautis gaiviu ir vėsiu oru.

Taip pat svarbu paminėti, kad norint, jog šie prietaisai veiktų efektyviai, reikia palikti atvirą langą – todėl jūsų patalpa bus nuolat vėdinama. Tai dar vienas ženklus šių įrenginių pranašumas prieš įprastus kondicionierius, kurie nėra efektyvūs esant atviriems langams.

Papildoma informacija

Modelis:

Galia (W)

Įtampa (V)

Išmatavimai (I x P x A)(mm)

Netto svoris (kg)

Garso lygiai (dB(A))

Vandens sunaudojimas (l/h)

Vandens bako talpa (l)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime