Decentralizuotas mechaninis ištraukimo ventiliatorius

103,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 10 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasGarso lygis (dB(A)) Skylės skersmuo (mm)Oro srautas m³/h maks. Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Nuolatinio ištraukimo ventiliatoriai Quantum AX T26/23/13/11 99 83/47/29/21 10 d.d.103,00 

Description

PRITAIKYMAS

Decentralizuotas mechaninis ventiliacijos įrenginys su 100 mm diametro ašiniu ventiliatoriumi nuolatiniam veikimui. Idealiai tinkantis oro ištraukimui voniose, tualetuose bei mažose / vidutinio dydžio patalpose. Tinkamas ištraukti troškų orą tiesiai į lauką ar per trumpą ištraukimo vamzdį. Šiuos prietaisus galima montuoti ant sienų / panelių, lubų ir langų.

SPECIFIKACIJOS

Korpusas, pagamintas iš aukščiausios kokybės ABS, yra ilgalaikis, atsparus smūgiams bei tvirtas. Prietaiso korpusas yra baltos spalvos (RAL 9010) ir yra atsparus UV spinduliams.

Unikalaus dizaino sraigtinis rotorius pasižymi patobulintomis aerodinaminėmis ypatybėmis, nedideliu garso lygiu ir pagerintu efektyvumu. 

Itin efektyvus vienfazis indukcinis motoras yra su integruota termine apsauga, kuri montuojama ant izoliuoto itin aukštos kokybės rutulinio guolio. Tinkamas nuolatiniam ir nepertraukiamam darbui.

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

IPX4 apsaugos laipsnis.

Estetiškas plokščias priekinis dangtelis suteikia modernią apsaugą vidaus dizaino elementams ir yra lengvai nuimamas, norint nuvalyti.

Tvirta optimizuota atrama saugo nuo deformacijų. Sustiprinta apsauga yra sukurta maksimizuoti oro srovę.

Nedidelės energijos sąnaudos: pritaikytas optimaliam nuolatiniam veikimui visą parą.

Kelių greičių pasirikimo funkcija atitinka skirtingus reikalavimus ventiliacijos sistemai:

  • Nedidelis greitis: greitis gali būti pasirenkamas iš trijų lygių (21/29/48 m3/h), nepriklomai nuo to, ar pasirinktas tiesioginio ištraukimo į išorę ar ištraukimo per trumpą vamzdį būdas.
  • Maksimalus greitis (maks. 83 m3/h).

Komponentai pagaminti iš visiškai perdirbamo plastiko  nekenksmingi aplinkai.

Dvigubai izoliuotas – nereikalinga jokia įžeminimo jungtis.

Atitinka naujausius standartus: prietaisai yra patikrinti pripažintoje TÜV Rheinland Aerauliqa laboratorijoje, kurioje taikomi naujausi tikslūs informacijos apie elektros saugą, prietaisų veikimą bei triukšmo lygius duomenys, suprojektuoti ir pagaminti vadovaujantis EN60335-2-80 Direktyva (Mažos Įtampos Direktyva) ir EMC Direktyva (Elektromagnetinio Suderinamumo Direktyva).

MODELIAI:

Quantum AX
Prietaisas veikia pasirinktu nedideliu greičiu. Maksimalų greitį galima įjungti rankiniu būdu (jungikliu-virvele), nuotoliniu jungikliu arba aplinkos davikliu, tokiu kaip SEN-HY, SEN-PIR arba SEN-CO2.

Quantum AX T
Prietaise montuojama laikmačio grandinė, reguliuojama nuo ± 0ˈ iki 30ˈ. Valdymas: maksimalų greitį galima įjungti rankiniu būdu (jungikliu-virvele) arba nuotoliniu jungikliu. Kai iš anksto nustatytas laikas praeina, ventiliatorius ima veikti nedideliu greičiu.

Quantum AX HT
Šiame prietaise montuojama elektroninė grandinė, turinti drėgmės daviklį (reguliuojamą nuo 50% iki 95% santykinės drėgmės) ir laikmatį (reguliuojamą nuo ± 0ˈ iki 30ˈ). Valdymas: kai procentinė santykinės drėgmės išraiška yra didesnė nei nustatytoji, ventiliatorius automatiškai padidina greitį iki Comfort-Boost (komfortabilus-greitas). Kai santykinės drėgmės lygis nukrenta žemiau nustatytosios vertės, ventiliatorius vėl ima veikti nedideliu greičiu, kai veikimo padidintu greičiu veikimo periodas baigiasi. Maksimalų greitį galima įjungti rankiniu būdu (jungikliu-virvele) arba nuotoliniu jungikliu: LED lemputė nurodo, kad jungiklis yra įjungtas.

Quantum AX CF
Prietaise montuojami srovės daviklis ir laikmačio grandinė, reguliuojama nuo ± 0ˈ iki 30ˈ. Valdymas: ventiliatorius veikia kaip ir standartiniame modelyje. Kai nuolatinės srovės režimas yra įjungtas, oro srovės nustatymo sistema aptinka montavimo vamzdžių pasipriešinimą bei reaguoja į išorines vėjo sąlygas, siekiant užtikrinti, kad ventiliatorius išlaikytų nuolatinį ištraukimo lygį.

Ventiliacijos sistema:

Pritaikymas
Idealus sprendimas atliekant renovacijos darbus.

Kaip tai veikia?
Decentralizuotas mechaninis ventiliacijos įrenginys (Quantum AX) nuolatos traukia tvankų orą iš drėgnos patalpos tiesiai į išorę, tačiau veikia komfortabiliai tyliai.

Energijos taupymas
Vienfazis indukcinis motoras žymiai sumažina elektros energijos sąnaudas.

Vidaus oro kokybė
Teisingai įrengta mechaninė ventiliacijos sistema gali garantuoti nuolatinį sveiką ir gerą savijautą užtikrinantį vidaus patalpų klimatą tiek gyventojams, tiek pačiam pastatui.

Išmatavimai (mm) ir svoris

Modelis: Quantum AX
Svoris (kg): 0,6

Techninės ypatybės

 Modelis

Quantum AX

 Oro srovė, m3/h

83/47/29/21

 Energijos sąnaudos, W

2,5/1,7/1,2/1

 Garso lygis db(A)/3 m(1)

26/23/13/11

 Apsaugos laipsnis IP

X4

 Žymėjimas

 

–    Oro apdorojimo techninės ypatybės apskaičiuotos vadovaujantis ISO 5801, kai naudojama 230 C – 50 Hz, o oro tankis yra 1,2 km/m3.
–    Duomenys išmatuoti pripažintoje TÜV Rheinland Aerauliqa laboratorijoje.
–    Garso lygis 3 m atstumu tuščioje erdvėje.

Additional information

Pavadinimas

Garso lygis (dB(A))

Skylės skersmuo (mm)

Oro srautas m³/h maks.
Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime