Dekoratyvinis pastatomas biožidinys Qlima FFB 022

69,01 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

Svoris (kg) Matmenys (MM) Paskirtis Galingumas (W) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
4220 x 220 x 300lauko/vidaus9201-2 d.d.69,01 

Description

Su modernaus dizaino dekoratyviniu apvaliu biožidiniu Qlima FFB 022 mėgausitės malonia atmosfera. Natūrali biožidinio ugnies liepsna pakeis jau nusistovėjusias malkinio židinio tradicijas, kurios reikalauja ne tik didelių investicijų, bet ir nuolatinės priežiūros.

Saugumas

Grūdinto skaidraus stiklo konstrukcija yra atspari staigiems temperatūros šuoliams net iki 300°C, todėl saugiai galėsite mėgautis natūralia liepsna ten, kur labiausiai norisi: bute, name, biure, restorane ar net lauko terasoje. Qlima FFB 022 modelio biožidinys pasižymi bekvapiu, dūmų ir pelenų neišskiriančiu, veikimo principu.

Patogu naudoti

Pastatomas dekoratyvinis biožidinys pasižymi patogiu naudojimu, kadangi nėra reikalingas kaminas ar specialiai tam pritaikyta patalpa. Įrenginyje esantį degiklį greitai ir lengvai uždegsite su žiebtuvėlio ar degtukų pagalba. Su minimaliomis pastangomis ir svarbiausia greitai pripildysite įrenginyje esančią kuro talpą. Speciali degiklio forma neleidžia išbėgti kurui.

Pastatomas biožidinys Qlima FFB 022 išsiskiria ilgu veikimu, kadangi turi 150 ml talpą, o degimo laikas siekia net iki 120 minučių. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojame naudoti augalinės kilmės bioetanolį (Domestix Ethanol), kuris sustiprina liepsną ir užtikrina švarų degimą. 

Priežiūra

Reguliariam valymui naudokite minkštą šluostę, drungnu šiltu vandeniu. Nenaudokite šiurkščių kempinių, stiprių cheminių valiklių.

Stilingas, gražus ir modernus biožidinys Qlima FFB 022 ne tik sukurs jaukumą Jūsų namuose, bet ir taps puikiu interjero akcentu!

Techninės savybės:

  • Galingumas: 920 W;
  • Degiklio turinys: 150 ml;
  • Degimo laikas: 120 min. (2:00 h);
  • Medžiaga: nerūdijantis plienas, grūdintas stiklas;
  • Svoris: 4 kg;
  • Matmenys: 22 x 22 x 30 cm;
  • Degioji medžiaga: bioetanolis;
  • Paskirtis: vidaus ir lauko.

 * Degioji medžiaga (bioetanolis) į įrenginio komplektaciją neįeina.

Atsisiųsti produkto instrukciją

Additional information

Svoris (kg)

Matmenys (MM)

Paskirtis

Galingumas (W)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime