Easee Equalizer Amp skaitiklio komplektas

566,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 10 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasSvoris SpalvaPaskirtis Apsaugos klasė Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Skaitiklio komplektas Easee Equalizer Amp1 kgJuodaDuomenims rinkti ir adresuoti Easee EqualizerIP3010 d.d.566,00 

Description

Easee Equalizer Amp yra matavimo įrenginys ir priedas Easee Equalizeriui. Šis įrenginys teikia duomenis, reikalingus Equalizeriui subalansuoti energiją tarp jūsų pastato ir įkrovimo stotelių. Išvenkite nereikalingų investicijų į brangius išmaniuosius skaitiklius ir įdiekite per kelias minutes su Plug and Play sistema. Easee Equalizer yra mažas išmanus įrenginys, skirtas optimizuoti jūsų įkrovimo patirtį. Jis jungiasi prie jūsų elektros skaitiklio ir automatiškai balansuoja bendrą energijos lygį tarp įkrovimo stotelių ir jūsų pastato (namo, buto bloko ar komercinio pastato). Jis leidžia jums įkrauti išmintingiau, saugiau, greičiau ir įdiegti daugiau įkrovimo stotelių jūsų pastate, siekiant išvengti perkrovų ir elektros energijos tiekimo pertrūkių kraunant elektrinę transporto priemonę. Gaminį reikia suporuoti su krovimo stotele ir prijungti prie palaikomo skaitiklio, naudojant pateiktą kabelį. Kad „Easee Equalizer“ galėtų veikti, dažniausiai reikia aktyvuoti išmaniojo skaitiklio ryšių prievadą.

Apie Easee Equalizer Amp:

Dinaminis apkrovos balansavimas be išmanaus skaitiklio. Įkraukite savo elektromobilius greičiau, kai pastato energijos suvartojimas yra mažesnis ir išvenkite perkrovų bei elektros tiekimo sutrikimų.

Supaprastinkite šimtų įkroviklių montavimą. Išvenkite brangių infrastruktūros atnaujinimų arba tinklo pajėgumų apribojimų naudodami saugiklių balansavimą.

Įkrovimas saulės energija be išmaniojo skaitiklio. Leiskite visiškai išnaudoti jūsų pastato saulės baterijas ar bet kurį atsinaujinantį energijos šaltinį.

6 kartus greitesnis įkrovimas. Kai energijos suvartojimas yra mažesnis, daugiau energijos tampa prieinama įkrovimo stotelėms, todėl galite įkrauti net 6 kartus greičiau.

Kodėl rinktis Easee Equalizer Amp?

  • Įkraukite protingiau, saugiau ir greičiau;
  • Naudojant dinaminį apkrovos ir fazės valdymą, Equalizeris gali pasinaudoti esama elektros talpa. Kartu su Easee Equalizer Amp jie matuoja pastato energijos suvartojimą ir naudoja prieinamą energiją, kad įkrautų greičiau, pagerindami įkrovos patirtį didesnėse įkrovos vietose, tokiose kaip prekybos centrai, biurai ar daugiabučiai;
  • Easee Equalizer Amp ir Equalizer suteikia jums viską, ko reikia, kad galėtumėte įkrauti savo automobilį naudojant saulės baterijas ar bet kurį kitą atsinaujinančios energijos šaltinį;
  • Itin greitas įdiegimas naudojant Plug and Play – būsite pasiruošę per kelias minutes. 

Techninės savybės:

  • Svoris: 1 kg;
  • Maitinimo galia: 5-30 V DC 100 mA RJ12 ;
  • Darbinė temperatūra: -20 °C to +50 °C;
  • Spalva: juoda;
  • Apsaugos klasė: IP30.

Additional information

Pavadinimas

Svoris

Spalva

Paskirtis

Apsaugos klasė

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime