Hibridinis oro drėkintuvas-valytuvas TROTEC AW 20 S

490,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasSvoris (kg) Išmatavimai (mm) Vandens talpa (l) Patalpoms (m2)Drėkinimo pajėgumas (ml/val) Maks. Oro tūris (m³/val.) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
TROTEC AW 20 S10410 x 325 x 4209 iki 55-70iki 750 228 1-2 d.d.490,00 

Description

Drėkinimo pajėgumas – iki 750 ml/val.

Skirtas patalpoms iki 55 – 70 m2 ploto.
Max. oro srautas – 228 m³/h.
Vandens talpa – 9 litrai.

Oro valytuvas – drėkintuvas TROTEC AW 20 S – tai trys viename patogus prietaisas su kombinuotu jutikliu ir True HEPA filtru – geriausia rekomendacija puikiam patalpos klimatui. Drėkina, valo dulkes, sunkias daleles bei naikina kvapus. Oras, kuriuo kvėpuojame yra gryna gyvybinė energija; jo kokybė turi tiesioginį poveikį mūsų bendrai savijautai ir sveikatai. O kadangi mes įkvepiame apie 8000 litrų oro per dieną – iš kurių apie 80% patalpose, ideali oro kokybė patalpoje yra lemiamas jėgų ir gyvybingumo veiksnys. Oro valytuvas AW 20 S užtikrina optimalią patalpos oro kokybę visą laiką. Santykinei oro drėgmei palaikyti, kombinuotas jutiklis nuolat aptinka sunkias daleles patalpos ore ir savarankiškai kontroliuoja automatinį režimą efektyviai sudrėkindamas ir išvalydamas orą.

Su AW 20 S, net alergijos kamuojami žmonės gali kvėpuoti su palengvėjimu: dėl efektyvaus HEPA filtravimo, iš oro išvalomos dulkės, žiedadulkės ir gyvūnų plaukai – net mažytės purvo dalelės susidedančios iš smulkių dalelių, alergenų ar pelėsio sporos yra patikimai filtruojamos.Naktiniu režimu, AW 20 S veikia itin tyliai ir patikimai išvalo kambario orą nuo teršalų, išlaikydamas idealų drėgmės lygį, kad jūsų oda, nosis ir akys būtų apsaugotos nuo išsausėjimo ir jūs galėtumėte puikiai išsimiegoti. Be to, optimalus drėgmės lygis taip pat užtikrina patikimą Jūsų baldų, augalų, parketo grindų ir muzikos instrumentų apsaugą nuo išdžiūvimo. 

Dėka plataus savo atliekamų funkcijų spektro, šis oro valytuvas garantuoja maksimalų universalumą: HEPA filtravimas gali būti tiesiog išjungtas, jei tai nėra būtina, drėkinimo funkciją taip pat galima įjungti ir išjungti atskirai, AW 20 S yra idealus sprendimas patalpų oro valymui ištisus metus.
 
Pagrindiniai privalumai:

 • Jutiklio kontroliuojamas patalpų oro valymas ir oro drėkinimas vėsaus garavimo principu – patogiai sujungti į vieną įtaisą
 • Pažangus kombinuotas jutiklis, vienu metu matuojantis oro drėgmės lygį ir kokybę, aktyvuoja energiją taupantį automatinį veikimą
 • Patikimai šalina dulkes, žiedadulkes ir gyvūnų plaukus iš oro ir tuo pat metu išlaiko idealų drėgmės lygį patalpoje
 • True HEPA filtro funkciją galima naudoti efektyviam ir maksimaliam oro išvalymui
 • 9 skirtingi veikimo režimai
 • Funkcionalumas – ultra tylus nakties režimas
 • Didelis vandens rezervuaras
 • Minimali priežiūra – lengva išardyti ir valyti
 • Mažos priežiūros išlaidos
 • Reguliuojamas ventiliatoriaus veikimas
 • Gali būti naudojamas oro valymui ištisus metus, nes drėkinimo funkciją galima įjungti arba išjungti atskirai
 • Daug praktiškų komfortą didinančių funkcijų

 

9 skirtingi režimai. TROTEC AW 20 S gali būti lengvai konfigūruojamas skirtingiems poreikiams įvykdyti. Apšviesta skalė informuoja jus apie esamą patalpos drėgmės lygį bet kuriuo metu, o spalvotas ekranas papildomai rodo esamą oro kokybės lygį.

Prietaiso valymas yra toks pats paprastas kaip jo valdymas, ir reikia tik keleto žingsnių. Prietaisas lengvai išardomas ir greitai išvalomas, net reguliariai keisti filtrą bus tikrai lengva.

Ne tik valdymas, bet ir AW 20 S priežiūra yra ypač patogi. Kadangi prietaisas yra itin patogaus dizaino, visi komponentai yra lengvai prieinami. Praktinė detalė: Tinkamas valymui šepetys, skirtas valyti drėkintuvo diskus yra visada lengvai pasiekiamas šoniniame skyriuje.

Atsisiųsti produkto instrukciją

Additional information

Pavadinimas

Svoris (kg)

Išmatavimai (mm)

Vandens talpa (l)

Patalpoms (m2)
Drėkinimo pajėgumas (ml/val)

Maks. Oro tūris (m³/val.)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime