Išmanioji žuvų šėrykla Feelspot FS-FF01W Wi-Fi, Tuya

45,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasMatmenys;Maitinimas: Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Išmanioji žuvų šėrykla Feelspot FS-FF01W Wi-Fi, Tuya55x65x135 mm220 V / 50 Hz 1-2 d.d.45,00 

Description

Išmanioji žuvų šėrykla Išmanioji žuvų šėrykla Feelspot FS-FF01W yra aukštos kokybės produktas, sukurtas palengvinti ir pagerinti žuvų šėrimo procesą. Šis išmanusis prietaisas yra skirtas tiek akvariumams, tiek ir kitoms žuvų laikymo talpoms.

Šios išmaniosios žuvų šėryklos Feelspot FS-FF01W pagrindinis privalumas yra gebėjimas automatizuoti ir reguliuoti žuvų šėrimą. Naudojant Tuya mobiliąją aplikaciją, galite nustatyti iš anksto suplanuotą šėrimo grafiką ir pasirinkti tinkamą kiekį maisto. Tai suteikia jums galimybę nustatyti tikslų šėrimo laiką ir sumažinti peršėrimo ar nepakankamo pašėrimo jūsų žuvims tikimybę.

Be to, išmanioji žuvų šėrykla Tuya turi įmontuotą maisto likučių jutiklį, kuris stebi maisto kiekį konteineryje. Kai maisto kiekis pasiekia žemiausią lygį, jūs gaunate pranešimą į savo mobilųjį įrenginį, primenantį papildyti maistą. Tai leidžia išvengti maisto trūkumo ir užtikrina, kad jūsų žuvys būtų tinkamai maitinamos netgi tuomet, kai esate užimtas arba esate toli nuo namų.

Išmanioji žuvų šėrykla Feelspot FS-FF01W taip pat pasižymi kitomis naudingomis funkcijomis, pvz., valdymu per WiFi ryšį, galimybe reguliuoti maisto kiekį, galimybe stebėti šėrimo istoriją ir daugiau. Ji taip pat turi modernų ir elegantišką dizainą, kuris puikiai tinka bet kuriam interjerui.

Su išmaniaisiais funkcionalumais ir patogumu, išmanioji žuvų šėrykla Feelspot FS-FF01W tampa nepakeičiama priemone visiems žuvų mėgėjams ir akvariumų savininkams, norintiems suteikti geriausią priežiūrą ir maitinimą savo žuvims.

Additional information

Pavadinimas

Matmenys;

Maitinimas:

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime