Išmanusis bevielis durų ir langų judesio jutiklis Feelspot FS-DS02W Wifi, Tuya

18,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasDydis (mm) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Išmanusis bevielis durų ir langų judesio jutiklis Feelspot FS-DS02W-1-2 d.d.18,00 

Description

Išmanusis bevielis durų ir langų judesio jutiklis Feelspot FS-DS02W suteikia patogumą ir saugumą jūsų namams ar biurui. Šis jutiklis yra sukurtas naudojant pažangiąją technologiją, kuri gali informuoti ir siųsti žinutes apie aptiktą judesį.

Pagrindinė Feelspot FS-DS02W funkcija yra judesio jutiklis, kuris sugeba aptikti bet kokį judesį ar atidarymo/uzdarymo būseną. Jutiklis veikia bevieliu būdu, todėl nereikia jokių montavimo laidų ar kabelių, taip suteikiant daugiau lankstumo ir paprastumo diegiant jutiklį.

Naudojant FS-DS02W galite gauti pranešimus arba įspėjimus į savo išmanųjį telefoną, kai durys ar langai atsidaro arba užsidaro. Tai leidžia jums būti informuotam apie bet kokį judesį namuose ar biure net tuo atveju, jei esate toli nuo vietos.

Be to, FS-DS02W jutiklis taip pat gali būti susietas su kitomis išmaniosiomis namų automatizavimo sistemomis, tokiomis kaip išmaniosios apsaugos sistemos ar namų valdymo sprendimai. Tai suteikia galimybę valdyti duris ir langus nuotoliniu būdu, kad galėtumėte atidaryti ar uždaryti juos, net jei nesate namuose ar biure.

FS-DS02W judesio jutiklis taip pat yra išmanusis energijos suvartojimo klausimu. Jis naudoja efektyvius energijos valdymo metodus, tokius kaip judesio aptikimo jautrumo reguliavimas, kad padidintų baterijos gyvavimą ir sumažintų energijos sąnaudas.

Su FS-DS02W išmaniuoju bevieliu durų ir langų judesio jutikliu galite užtikrinti saugumą, patogumą ir efektyvumą energijos suvartojimo atžvilgiu savo namuose ar biure. Tai puikus sprendimas siekiant modernizuoti ir integruoti išmaniąsias technologijas į jūsų namus ar biurą.

Feelspot FS-DS02W  techniniai parametrai:

  • Modelis: FS-DS02W 
  • Baterija: AAA x 2
  • Baterijos veikimo laikas: 1 metai (15 kartų per dieną) 2 metai (7 kartus per dieną)
  • Budėjimo režimo srovė: 10uA
  • Belaidžio ryšio tipas: 2,4 GHz
  • WiFi atstumas: 45m 

 

Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę Android operacinei sistemai:

   

Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę iOS operacinei sistemai: 

   

Additional information

Pavadinimas

Dydis (mm)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime