Išmanusis bevielis durų jutiklis Feelspot FS-DS03W WiFi, Tuya

18,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasDydis (mm) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Išmanusis bevielis durų jutiklis Feelspot FS-DS03W-1-2 d.d.18,00 

Description

Išmanusis bevielis durų judesio jutiklis Feelspot FS-DS03W suteikia patogumą ir saugumą jūsų namams ar biurui. Šis jutiklis yra sukurtas naudojant pažangiąją technologiją, kuri gali informuoti ir siųsti žinutes apie aptiktą judesį.

Pagrindinė Feelspot FS-DS03W funkcija yra judesio jutiklis, kuris sugeba aptikti bet kokį judesį ar atidarymo/uždarymo būseną. Jutiklis veikia bevieliu būdu, todėl nereikia jokių montavimo laidų ar kabelių, taip suteikiant daugiau lankstumo ir paprastumo diegiant jutiklį.

Naudojant FS-DS03W galite gauti pranešimus arba įspėjimus į savo išmanųjį telefoną, kai durys atsidaro arba užsidaro. Tai leidžia jums būti informuotam apie bet kokį judesį namuose ar biure net tuo atveju, jei esate toli nuo vietos.

Be to, FS-DS03W jutiklis taip pat gali būti susietas su kitomis išmaniosiomis namų automatizavimo sistemomis, tokiomis kaip išmaniosios apsaugos sistemos ar namų valdymo sprendimai. Tai suteikia galimybę valdyti duris nuotoliniu būdu, kad galėtumėte atidaryti ar uždaryti jas, net jei nesate namuose ar biure.

FS-DS03W judesio jutiklis taip pat yra išmanusis energijos suvartojimo klausimu. Jis naudoja efektyvius energijos valdymo metodus, tokius kaip judesio aptikimo jautrumo reguliavimas, kad padidintų baterijos gyvavimą ir sumažintų energijos sąnaudas.

Su FS-DS03W išmaniuoju bevieliu durų judesio jutikliu galite užtikrinti saugumą, patogumą ir efektyvumą energijos suvartojimo atžvilgiu savo namuose ar biure. Tai puikus sprendimas siekiant modernizuoti ir integruoti išmaniąsias technologijas į jūsų namus ar biurą.

Feelspot FS-DS03W  techniniai parametrai:

  • Modelis: FS-DS03W; 
  • Baterija: AAA x 2;
  • Baterijos veikimo laikas: 1 metai (15 kartų per dieną) 2 metai (7 kartus per dieną);
  • Budėjimo režimo srovė: 10uA;
  • Belaidžio ryšio tipas: 2,4 GHz;
  • WiFi atstumas: 45m; 

Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę Android operacinei sistemai:

   

Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę iOS operacinei sistemai: 

   

Atsisiųsti produkto instrukciją

Additional information

Pavadinimas

Dydis (mm)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime