Išmanusis cirkuliatorius Sous Vide SJ-S015 Wi-fi, Tuya

134,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasĮtampa (V) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Išmanusis cirkuliatorius Sous Vide SJ-S015 Wi-fi, Tuya220-240 V10 d.d.134,00 

Description

Išmanusis cirkuliatorius Sous Vide SJ-S015 yra įrenginys, skirtas virti maistą pagal šią populiarią kulinarijos techniką. Sous Vide technika reiškia, kad maistas yra užvakuumuojamas maišelyje ir verdamas žemoje temperatūroje. Tai leidžia išlaikyti maisto produktus minkštus, sultingus ir skanius.

Šis išmanusis maisto cirkuliatorius SJ-S015 turi įntegruotą reguliuojamą termostatą ir vandens cirkuliacijos sistemą tam, kad būtų užtikrinta vienoda temperatūra visame inde. Be to, jis turi ir išmaniąją technologiją, leidžiančią valdyti cirkuliatorių per išmanųjį telefoną arba kitus išmaniuosius įrenginius.

Naudojant išmanųjį cirkuliatorių Sous Vide SJ-S015, galima virti įvairius maisto produktus, įskaitant mėsą, žuvį, daržoves ar kiaušinius. Jis leidžia pasirinkti pageidaujamą temperatūrą ir laiką, kad būtų pasiektas norimas gaminio virimo laipsnis. Ši technologija yra puikus pasirinkimas, norint pasiekti tobulą virimo rezultatą, nes maistas nepraranda sultingumo, skonio ar kitų maistinių savybių.

Be to, išmanusis cirkuliatorius Sous Vide SJ-S015 turi ir laikmatį, kuris leidžia nustatyti norimą pradžios laiką, kad maistas būtų paruoštas tam tikru metu. Be to, išmanusis cirkuliatorius turi ir įspėjimo funkciją, pranešančią, kai maistas yra paruoštas. Tai leidžia pasiruošti skanus ir kokybiškus patiekalus, nepraleidžiant per daug laiko virti virtuvėje.

 

Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę Android operacinei sistemai:

   

Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę iOS operacinei sistemai: 

   

Additional information

Pavadinimas

Įtampa (V)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime