Išmanusis gyvūnų maisto dozatorius Feedspot FS-BL6 WiFi, Tuya

129,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasMatmenys;Maitinimas: Talpa (l) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Išmanusis gyvūnų maisto dozatorius Feedspot FS-BL6 WiFi, Tuya289x355x196 mmDC 5V1A micro USB61-2 d.d.129,00 

Description

Išmanusis gyvūnų maisto dozatorius Feedspot FS-BL6 yra išmanus gyvūnų šėrimo prietaisas, kuris leidžia jums lengvai ir patogiai maitinti savo augintinius, net esant toli nuo namų. Šis modelis yra naujausios kartos technologijų ir inovacijų derinys, kuris užtikrina patogumą tiek jums, tiek jūsų augintiniui.

Šį išmanųjį maisto dozatorių Feedspot FS-BL6 galima valdyti naudojant mobiliąją programėlę, kuri yra pritaikyta iOS ir Android operacinėms sistemoms. Tai suteikia jums galimybę nustatyti ir valdyti maisto šėrimo tvarkaraštį, nurodyti tikslias šėrimo laiko ir porcijų dydžio nuostatas bei gauti pranešimus apie šėrimo proceso eigą.

Išmanusis gyvūnų maisto dozatorius Feedspot FS-BL6 turi talpų 6l maisto baką, kuriame galite laikyti sausą gyvūnų maistą (tinkamas 2-10 mm diametro sausas maistas). Tai užtikrina, kad jūsų augintinis gaus reikiamą maisto kiekį net ir tuo atveju, jei ilgai nesate namuose.

Be to, šis išmanus šėrimo prietaisas turi įmontuotą kamerą (110 laipsnių stebėjimo kampas), kuri leidžia jums stebėti savo augintinio maitinimo procesą iš bet kurios vietos. Jūs galite prisijungti prie kameros per mobiliąją programėlę ir matyti, kaip jūsų augintinis valgo. Tai puikus būdas pasitikrinti, ar jūsų augintinis valgo, ar jis saugus bei kaip jis leidžia laiką.

Taip pat, Feedspot FS-BL6 modelis turi papildomą funkciją, leidžiančią kalbėti su savo augintiniu per įmontuotą garso sistemą. Tai suteikia jums galimybę užmegzti kontaktą su savo augintiniu ir suteikti jam komforto jausmą, net jei esate toli nuo namų.

Išmanusis gyvūnų maisto dozatorius Feedspot FS-BL6 yra patikimas ir saugus būdas maitinti savo augintinį, kai negalite būti šalia jo. Tai išmanus šėrimo prietaisas, kuris palengvina gyvūnų šėrimo procesą ir suteikia jums daugiau kontroliuojančių galimybių per mobiliąją programėlę.

Išmaniojo gyvūnų maisto dozatoriaus Feedspot FS-BL6  komplektą sudaro:

  • Išmanusis maisto dozatorius Feedspot FS-BL6;
  • Dubuo;
  • Instrukcija;
  • Maitinimo kabelis;
  • Maitinimo blokelis;

 

Atsisiųsti produkto instrukciją

Additional information

Pavadinimas

Matmenys;

Maitinimas:

Talpa (l)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime