Išmanusis kištukinis lizdas Feelspot FS-ST02WE 2in1 WiFi, Tuya

20,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasĮtampa (V) Nominali srovė (A) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Išmanusis kištukinis lizdas Feelspot FS-ST02WE 2in1 WiFi, Tuya110 - 240161-2 d.d.20,00 

Description

Išmanusis kištukinis lizdas 2 in 1 WiFi yra funkcionalus įrenginys, kuris kombinuoja įprastą kištukinį lizdą su išmaniąja technologija. Tai įrenginys, kuris padeda valdyti ir kontroliuoti įvairius elektros prietaisus per WiFi ryšį.

Šis išmanusis kištukinis lizdas pasižymi šiomis funkcijomis:

  • Kištukinio lizdo funkcija: Jis turi vieną ar daugiau elektros lizdų, kurie leidžia prijungti įprastus elektros prietaisus. Tai reiškia, kad galite naudoti šį lizdą kaip įprastą elektros lizdą ir prijungti jame įvairius prietaisus, tokius kaip šaldytuvą, televizorių, lemputes ir pan.
  • WiFi valdymas: Dėka integruotos WiFi technologijos, galite valdyti ir kontroliuoti prijungtus prietaisus per išmaniąją programėlę, kurią galite įdiegti į savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. Tai leidžia jums valdyti elektros prietaisus nuotoliniu būdu, net jei esate toli nuo namų.
  • Nuotolinis valdymas: Su išmaniuoju kištukiniu lizdu galite įjungti arba išjungti prietaisus, nustatyti laiko tvarkaraštį, nustatyti energijos taupymo režimus ir net gauti pranešimus apie energijos suvartojimą. Tai suteikia jums didelį valdymo patogumą ir galimybę efektyviai naudoti energiją.
  • Išmanumas: išmanusis kištukinis lizdas 2 in 1 WiFi  yra suderinami su populiariomis išmaniosiomis namų automatizavimo sistemomis, tokiomis kaip “Google Home” arba “Amazon Alexa”, suteikdami jums galimybę valdyti prietaisus balso komandų pagalba.

Išmanusis kištukinis lizdas WiFi 2 in 1 yra puikus sprendimas, norint modernizuoti ir automatizuoti savo namus, biurą ar kitas patalpas!

Additional information

Pavadinimas

Įtampa (V)

Nominali srovė (A)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime