Išmanusis parkavimo vietos užtvaras PARKLIO

969,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 10 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

Pristatymo terminasKainaPIRKTI
10 d.d.969,00 

Description

Išmanusis parkavimo vietos užraktas Parklio – tai unikalus produktas, nereikalaujantis nuotolinio valdymo pulto ar kito papildomo įrenginio. Parklio yra vienintelis visoje Europoje, aukštos kokybės išmanusis parkavimo užtvaras, kuris Bluetooth pagalba prijungiamas prie išmaniojo telefono ir leidžiantis apsaugoti bei valdyti automobilių stovėjimo aikštelę iš išmaniojo telefono ar kito išmaniojo įrenginio, taip apsaugant stovėjimo vietą nuo neteisėto naudojimo.

Išmaniojo parkavimo vietos užtvaro Parklio privalumai:

  • Valdomas išmaniuoju telefonu, valdomas per nemokamą programėlę “Parklio” („Android“ ir „iOS“);
  • Galimybė pasidalinti laikinu skaitmeniniu raktu lankytojams;
  • Automatinio užsidarymo galimybė transporto priemonei išvažiuojant;
  • Vandalams atsparus dizainas ir konstrukcija;
  • Dvigubas maitinimas: įkraunamos ličio jonų baterijos / nuolatinis maitinimas naudojant saulės baterijas;
  • Šiuolaikinė saulės baterija užtikrina tvarią autonomiją;
  • Tvirta plieno medžiaga, atlaikanti iki 9 tonų apkrovą;
  • Atsparus įvairioms oro sąlygoms;
  • Galimas rankinis valdymas;
  • Lengvas ir paprastas montavimas su pridedamais tvirtinimo elementais.

 

Kokiame diapazone galima naudoti barjerą?

Išmaniajame parkavimo vietos užtvare Parklio yra  naudojamas sertifikuotas patikimo gamintojo Bluetooth Low Energy modulis, kurio atstumas yra 100 metrų, tačiau praktiškai jis siekia 60 metrų. 

 

Parklio yra išmanusis parkavimo vietos užtvaras, kuris suteikia patogumą ir saugumą automobilių savininkams. Šis produktas yra puiki priemonė užtikrinti, kad jūsų parkavimo vieta būtų rezervuota tik jums ir nebūtų užimta kitų vairuotojų.

Parklio veikia naudodamas naujausias išmaniqsias technologijas, kurios leidžia jums valdyti parkavimo užtvarą naudojant mobiliąją programėlę. Tai reiškia, kad galite atidaryti ir uždaryti užtvarą tiesiai iš savo išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio, sutaupydami laiką ir neišlipant iš savo automobilio.

Viena iš pagrindinių Parklio funkcijų yra jo saugumo funkcionalumas. Užtvaro įrenginys yra pagamintas iš tvirto ir patvaraus metalo, kuris atlaiko didelį svorį ir užtikrina patikimą apsaugą nuo neleistino prieigos prie jūsų parkavimo vietos. 

Dar viena svarbi Parklio funkcija yra galimybė sekti savo parkavimo vietos panaudojimą ir valdyti ją pagal poreikius. Galite nustatyti laikinę prieigą prie savo parkavimo vietos, dalintis ją su kitais asmenimis arba uždaryti ją visiškai, jei jos nenaudojate. Tai leidžia jums optimaliai naudoti savo parkavimo vietą ir užtikrinti, kad ji būtų laisva tada, kai jums to reikia.

Parklio montavimas yra paprastas ir gali būti atliktas be jokių ypatingų techninių žinių ar įgūdžių. Produktas yra kompaktiškas ir tinkamas tiek privačioms, tiek viešosioms parkavimo aikštelėms. 

Parklio yra patikimas, saugus ir patogus išmanusis parkavimo vietos užtvaras, kuris leidžia jums kontroliuoti ir apsaugoti savo parkavimo vietą. Tai puiki investicija, jei norite užtikrinti, kad jūsų parkavimo vieta visada būtų laisva ir saugi jūsų automobiliui. 

Atsisiųsti produkto instrukciją

Additional information

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime