Monoblokiniai šilumos siurbliai oras-vanduo Hisense Hi – therma

4128,00 4334,99 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 10 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasTipas Maitinimas: Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Oras vanduo šilumos siurblys Monoblokas 8Oras-vanduo MONOBLOCAC1Φ, 220~240V /50Hz10 d.d.4334,99 
Oras vanduo šilumos siurblys Monoblokas 4,4Oras-vanduo MONOBLOCAC1Φ, 220~240V /50Hz10 d.d.4128,00 

Description

Hi -Therma oras-vanduo Monoblock šilumos siurblys yra naujas Hisense šilumos siurblys, aprūpintas visomis naujausios kartos funkcijomis. Sukurtas užtikrinti maksimalų našumą, Hi-Therma šilumos siurblys gali šildyti, vėsinti ir gaminti karštą buitinį vandenį, išlaikant maksimalų energijos efektyvumą A+++ (vanduo 35°C) ir A++ (vanduo 55°C).

Hi -Therma šilumos siurblys yra monobloko tipo: vienas vietą taupantis komponentas, garantuojantis paprastą ir greitą montavimą, leidžiantis, kur įmanoma, hidraulinius vamzdžius prijungti tiesiai prie sistemos, taip palengvinant montuotojo darbą.

Yra daug privalumų: naujasis Hi-Therma šilumos siurblys garantuoja puikų našumą net ir atšiauriausio klimato sąlygomis, kur išorinė temperatūra siekia iki -25°C, todėl šildant tiekiamas 60°C vanduo ir gaminamas iki 55°C karštas vanduo. 

Supaprastintas montavimas

„Viskas viename“ Hi-Therma Monobloc įrenginys leidžia lengvai sumontuoti be papildomų vamzdynų darbų ir šaltnešio papildymo. Vietoje reikalingas tik vandens šildymo/vėsinimo vamzdžių prijungimas, labai supaprastinantis montavimo darbus. 

Valdymas per Smart APP

Naudodami išmaniąją programėlę, vartotojai gali valdyti Hi-Therma sistemą ir kontroliuoti kambario temperatūrą bet kada ir bet kur. 

Privalumai:

  • Sertifikuota A+++ energetinė klasė;
  • Itin paprastas sumontavimas. Visas agregatas yra lauke ir jungiamas su pastatu tik vandens vamzdžiais. Nereikalinga freoninė linija pastato viduje.
  • Darbo režimas šildant nuo -25oC iki +60oC aplinkos temperatūros;
  • Šilumos siurblys ruošia iki +55oC karštą vandenį;
  • Lauko bloke naudojamas naujo tipo, efektyvus ir ekologiškas R32 freonas;
  • Patalpų vėsinimo galimybė. Vasaros metu ruošia šaltą nuo +5 °C iki +22 °C temperatūros vandenį;
  • Triukšmo lygis 1 m atstumu – tik 61-64 dBA.

Draugiškas aplinkai šaltnešis R32:

R32 yra ekologiškas ir labai efektyvus „Go Green“ – „Žaliasis“ šaltnešis. Šio tipo šaltnešis sukėlė tikrą proveržį ŠVOK pasaulyje. Didelį energijos efektyvumą rodo tai, kad R32 tipo šaltnešio reikia 15% mažiau, nei iki šiol plačiai naudoto R410 tipo šaltnešio toms pačioms funkcijoms atlikti.  R32 visuotinį atšilimo potencialo (GWP) rodiklis yra 675, arba net 70 procentų mažesnis nei R410A. Be to, R32 ozono sluoksnio išeikvojimo potencialas (ODP) yra lygus nuliui. Kadangi R32 sudėtyje tik vienas komponentas, jį patogiau, lengviau ir saugiau naudoti per perdirbti. Nuo šiol visų LG Electronics kondicionierių bei šilumos siurblių gamyklinis užpildas yra itin efektyvus ir ekologiškas „žaliasis“ R32 šaltnešis.

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime