Oro valytuvas – drėkintuvas TROTEC AW 10 S ir vandens valymo filtras Trotec SecoSan Stick 10

330,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasSvoris (kg) Patalpoms (m2)Drėkinimo pajėgumas (ml/val) Maks. Oro tūris (m³/val.) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
TROTEC AW 10 S6 iki 25- 30iki 400 12610 d.d.330,00 

Description

Oro valytuvas – drėkintuvas TROTEC AW 10 S 

Lengvai prižiūrimas, patogus prietaisas orui drėkinti ir valyti iš Vokiečių gamintojo TROTEC. Paprastai mes praleidžiame 80% dienos uždarose patalpose, kuriose oras dažnai būna netinkamas. Per sausas ir dulkėtas oras kenkia ne tik patalpoje esantiems asmenims, bet ir baldams, grindų dangoms. Oro valytuvo – drėkintuvo TROTEC AW 10 S dėka  galite vėl laisvai kvėpuoti ir efektyviai užkirsti kelią peršalimo ligoms ir sausam kosuliui, kurį sukelia išsausėjusi gleivinė. Tuo pat metu apsaugomi baldai, parketo grindys ar muzikos instrumentai.

Trotec AW 10 S yra trys viename kombinuotas prietaisas, kuris ne tik drėkina orą, pats reguliuodamas vėsaus garo skleidimą, jis taip pat plauna orą ir valo jį nuo gyvūnų plaukų, dulkių ir žiedadulkių. Oras papildomai jonizuojamas prieš išleidžiant į patalpą,  taip neutralizuojami teršalai ir sumažinami kvapai. Šis oro valytuvas drėkina ir valo orą be filtrų, kurie turi būti valomi ir keičiami reguliariai. Dėl to AW 10 S yra labai ekonomiškas ir nereikalaujantis daug priežiūros.

Naktiniu režimu, AW 10 S veikia itin tyliai ir patikimai išvalo kambario orą nuo teršalų, išlaikydamas idealų drėgmės lygį, kad jūsų oda, nosis ir akys būtų apsaugotos nuo išsausėjimo ir jūs galėtumėte puikiai išsimiegoti.Drėkinimo pajėgumas – iki 400 ml/val.

Techninės savybės:

 • Skirtas patalpoms iki 25 – 35 m² ploto.
 • Max. oro srautas – 126 m³/h.
 • Vandens talpa – 9 litrai.
 • Matmenys (I x P x A): 315 x 310 x 390 mm

Pagrindiniai privalumai:

 • Patalpų oro drėkinimas ir oro gryninimas – patogiai sujungti į vieną prietaisą;
 • Jutiklinis valdymas energiją taupančiam automatiniam veikimui;
 • Patikimai iš oro  pašalina namų dulkes, žiedadulkes ir gyvūnų plaukus ir tuo pačiu metu efektyviai jį drėkina;
 • Oro valymas be keičiamų filtrų – mažos išlaidos priežiūrai;
 • Galimi 3 skirtingi darbo režimai;
 • Funkcionalumas – ypač tylus nakties režimas;
 • Didelis vandens rezervuaras;
 • Minimali priežiūra – lengva išardyti ir valyti;
 • Reguliuojamas ventiliatoriaus veikimas;
 • Daug praktiškų komforto funkcijų;
 • Gamintojas – Trotec (Vokietija);

Patogus valdymas ir visų funkcijų valdymo ekranas valdymo skydelyje – standartinis AW 10 S bruožas. Apšviesta skalė papildomai informuoja apie esamą drėgmės lygį patalpoje bet kuriuo metu. Prietaiso valymas yra toks pats paprastas kaip jo valdymas, ir reikia tik keleto žingsnių. Prietaisas lengvai išardomas ir greitai išvalomas. Ekonomiškas režimas: AW 10 S veikia be filtrų, jis valo orą ir jį drėkina pats reguliuodamas vėsaus garo skleidimą.

Vandens valymo filtras Trotec SecoSan Stick 10 

Veikimas paremtas baktericidiniu sidabro poveikiu. Ypatingai paprasta naudoti, efektyvi vandens apsauga. Pašalina daugiau nei 650 rūšių bakterijų ir virusų. Tiesiog įdėkite į oro drėkintuvo vandens talpą. „SecoSan Stick“ veikimo principui suteiktas tarptautinis sertifikatas. Tai – idealus sprendimas, išlaikyti vandenį higieniškai švariu, ekologišku, bio-neutraliu ir sertifikuotu geriamuoju vandeniu! Tiesiog įdėkite „SecoSan Stick“ vandens valymo filtrą į vandens, kurį norite valyti, rezervuarą, ir tegul jis atlieka savo darbą. „SecoSan Stick“ vandens valymo filtras užkerta kelią mikrobų, dumblių, pelėsių ir bakterijų augimui vandenyje. Galima rinktis iš įvairių dydžių „SecoSan Stick“ vandens valymo filtrų, priklausomai nuo vandens rezervuaro talpos. Keičiant vandenį, tereikia iš jo išimti „SecoSan Stick“ vandens valymo filtrą ir įdėti jį į naujo vandens pripildytą rezervuarą. Atkreipkite dėmesį: „Stick 10“ vandens valymo filtras skirtas naudoti iki 10 litrų talpos rezervuaruose. Turėtų būti keičiamas kas 6 mėnesius ir išvalo 3500 litrų vandens. Biocidiniai produktai turėtų būti naudojami atsargiai. Visada perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą prieš naudojimą.

Additional information

Pavadinimas

Svoris (kg)

Patalpoms (m2)
Drėkinimo pajėgumas (ml/val)

Maks. Oro tūris (m³/val.)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime