Rekuperatorius Notus HV

1990,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasGalia (W) Svoris (kg) Matmenys (MM) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Rekuperatoriaus Notus HV valdiklis150W, 0.7A18550 x 500 x 80010 d.d.1990,00 

Description

Naujos kartos vėdinimas kartu su NOTUS HV

Rekuperatorius NOTUS HV atlieka labai svarbų vaidmenį kuriant sveiką ir energiją taupančią patalpų aplinką. NOTUS serijos rekuperatoriai pasižymi aukšta šilumos izoliacija, iki 90 % šiluminiu efektyvumu, pažangiomis valdymo galimybėmis su “WiFi” ir mobiliąja programėle bei lengvu montavimu dėl lengvos konstrukcijos. NOTUS HV rekuperatorius užtikrina iki 375 m³/h oro srautą, sujungdamas vertikalius ir horizontalius bei dešiniojo ir kairiojo tipo įrenginius į vieną įrenginį su keičiamais oro kanalais. Įrenginyje standartiškai įrengti G4 filtrai, automatinė apėjimo sklendė, temperatūros ir drėgmės jutikliai. Papildomus jutiklius ir funkcines savybes galima pridėti naudojant papildomus išplėtimo modulius.

Didelio efektyvumo šilumogrąža

Didelio efektyvumo šešiakampiai priešpriešinio srauto šilumokaičiai užtikrina iki 90 % šiluminį efektyvumą. Rekuperatoriai NOTUS HV su energiją taupančiais EC varikliais veikia itin tyliai. Metalinis korpusas yra dvigubų sienelių, o tarp jų yra 25 mm izoliacinė medžiaga, kad būtų užtikrintas aukštas šiluminis našumas ir žemas triukšmo lygis.

Vėsinimas

Kai vidaus ir lauko temperatūrų skirtumai nėra dideli, NOVUS rekuperatoriai automatiškai persijungia į laisvojo vėsinimo režimą, atidarydami įmontuotą apėjimo angą. Oras praeis pro šį kanalą neperėjęs per šilumokaitį, todėl galėsite tiesiogiai vėsinti namus. 

Drėgmės kontrolė

Įmontuotas drėgmės jutiklis gali automatiškai įjungti NOVUS rekuperatoriaus režimą “Boost”, kai namuose pasiekiamas nustatytas drėgmės lygis, kad būtų greitai išsklaidyta drėgmė ir ji nesikauptų.  

ModBus suderinimas

NOVUS HC rekuperatoriai naudoja “ModBus” protokolą, kad galėtų prisijungti prie valdymo sistemos ir pranešti apie gedimus ar periodinę techninę priežiūrą. Įrenginį galite stebėti ir valdyti per kompiuterį arba centrinę sistemą. 

WiFi ryšys

Su “BSK Connect” mobiliąją programėle galėsite stebėti ir valdyti įrenginį iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. BSK programėlėje galėsite koreguoti temperatūros, drėgmės rodiklius ar vėdinimo lygius, nustatyti tvarkaraščius/programas bei stebėti rodiklių monitoringą.

Techninės savybės:

 • Našumas (m³/h): 375;
 • Šilumogrąžos efektyvumas: 90%;
 • Galia (W): 150W, 0.7A;
 • Garso lygis (1 m atstumu): 50 dB(A);
 • Matmenys (mm): 550 x 500 x 800;
 • Svoris (kg): 18;
 • Energijos klasė: A+;
 • Maitinimas: 230V AC 50 Hz;
 • Filtrai: 2 x G4;
 • Skersmuo: Ø 160 mm, Ø 125 mm; 
 • Darbinė temperatūra: -25°C – +60°C;
 • Šilumokaitis: priešpriešinių srautų.

Atsisiųsti produkto katalogą

Atsisiųsti produkto instrukciją

Additional information

Pavadinimas

Galia (W)

Svoris (kg)

Matmenys (MM)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime