Sausintuvas – oro valytuvas Clean Air CA-704 Smart

289,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasOro srautas Tinkamas patalpoms Vandens bako talpa (l) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-704 Smartiki 120 m³/h iki 40 m² 31-2 d.d.289,00 

Description

Clean Air CA-704 Smart yra sausintuvas ir oro valytuvas, kuris užtikrina švarų ir sveiką orą jūsų namuose ar biure. Šis prietaisas sujungia dvi svarbias funkcijas – oro sausinimą ir oro valymą.

Sausintuvas padeda sumažinti drėgmę patalpose. Tai ypač naudinga drėgnose patalpose. Sausintuvo funkcija padeda išlaikyti optimalų drėgmės lygį patalpose, taip pagerinant jūsų komfortą ir sveikatos būklę.

Oro valytuvo funkcija padeda valyti orą nuo dulkių, alergenų, bakterijų, pelėsių ir kitų teršalų. Tai puikiai tinka tiems, kurie kenčia nuo alergijų arba nori pagerinti bendrą orų kokybę savo aplinkoje. Oro valytuvas filtruoja orą per specialius filtrus, kad pašalintų žalingus daleles ir išlaikytų švarų orą patalpose.

Clean Air CA-704 Smart taip pat turi “Smart” funkciją, kuri leidžia jums valdyti prietaisą per išmanųjį telefoną ar kitus įrenginius, naudojant specialią programėlę. Tai suteikia patogumą ir leidžia jums valdyti ir stebėti oro kokybę bet kur ir bet kada.

Šis sausintuvas ir oro valytuvas Clean Air CA-704 Smart yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia geros orų kokybės ir sveikos aplinkos savo namuose ar biure. 

Additional information

Pavadinimas

Oro srautas

Tinkamas patalpoms

Vandens bako talpa (l)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime