Sausintuvas – oro valytuvas Clean Air CA-707 Smart

389,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasGalia:Patalpoms iki Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-707 Smart45 W70m² / 175m³ / 750ft²1-2 d.d.389,00 

Description

Clean Air CA-707 Smart yra sausintuvas-oro valytuvas, kuris efektyviai valo ir sausina orą jūsų namuose, biure ar kitose patalpose. Šis išmanusis įrenginys yra sukurtas naudojant pažangią technologiją, kad užtikrintų puikų mikro klimatą.

CA-707 Smart gali pašalinti įvairias oro taršos medžiagas, tokias kaip: dulkės, dulkių erkutės, žiedadulkės, pelėsiai, naminių gyvūnėlių plaukai ir blogo kvapo molekulės. Tai yra ypatingai svarbu tiems, kurie kenčia nuo alergijos arba nori pagerinti bendrą oro kokybę savo namuose ar biure.

Šio oro valytuvo funkcijos yra lengvai valdomos per išmaniąją programėlę, kuri leidžia jums nustatyti pageidaujamus nustatymus, tokius kaip ventiliatoriaus greitis, valymo intensyvumas ir laikmačio funkcija. Jūs taip pat galite stebėti dabartinę oro kokybę ir gauti pranešimus apie būsimus valymo ciklus ar pakeitimus filtruose.

Clean Air CA-707 Smart taip pat yra energiją taupantis prietaisas, kuris naudoja pažangią filtravimo technologiją ir jutiklius, kad būtų optimizuojamas energijos suvartojimas. Tai reiškia, kad jūs galite mėgautis švariu oru, tuo pačiu sumažindami energijos sąnaudas.

Šis sausintuvas-oro valytuvas taip pat yra ergonomiškas ir modernaus dizaino, todėl puikiai tiks įvairioms vidaus patalpoms. Jis turi tylų veikimą, kuris užtikrina ramų ir nepastebimą oro valymo procesą.

Sumažindamas alergenus,oro taršą ir drėgmės lygį, Clean Air CA-707 Smart padeda pagerinti jūsų bendrą gyvenimo kokybę ir sveikatą. Tai patikimas ir efektyvus įrenginys, kuris suteiks jums švarų ir gaivų orą jūsų namuose ar darbe. 

Additional information

Pavadinimas

Galia:

Patalpoms iki

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime