Sieninių mono-split šildymo-kondicionavimo sistemų LG Dualcool komplektai

1072,00 1159,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 10 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasMaks. oro srautas (M³/h) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
LG Dualcool mono kompl. 966010 d.d.1072,00 
LG Dualcool mono kompl. 1266010 d.d.1159,00 

Description

Skirtingai nuo daugumos buitinės technikos, “LG Electronics” oro kondicionieriai yra suprojektuoti kaip funkcinis menas – šiuolaikiški, stilingi ir elegantiški. LG patrauklus dizainas yra neprilygstamas jūsų namų stiliaus papildymas ir puikiai tiks bet kokiam kambariui. Be to nesudėtinga montuoti bei pri Oro kondicionieriai taip pat išsiskiria puikiomis antikorozinėmis ypatybėmis, o tai garantuoja jų patvarumą.

LG DUALCOOL oro kondicionierius “3 in 1“ – ne tik vėsina ar šildo patalpas, bet ir atlieka oro valymo funkciją, išfiltruodamas mažas dulkes, mikrobus ir nemalonius kvapus. Filtrą paprasta valyti ir prižiūrėti. Dulkių jutiklio PM 1.0 pagalba nustatomas realiu laiku, ir ant kondicionieriaus ekrano nurodomas tam tikra spalva, kambario taršos lygis.

Puikus sprendimas užtikrinant gaivų ir švarų orą.

 • Oro valymo funkcija su užterštumo indikacija, matome koks yra oras patalpoje, bei kai jis tampa švarus;
 • Visapusiškas, šiuolaikinio dizaino vidaus blokas;
 • 10 metų gamintojo garantija kompresoriams;
 • Valdymas su Wi-Fi funkcija;
 • „Smart Diagnosis“ savidiagnostikos sistema;
 • Energijos sunaudojimo rodmenys „Energy Display“;
 • Automatinė išsivalymo funkcija „Auto Cleaning“;
 • Itin greitas vėsinimas „Jet Cool“ bei greitas prišildymas;
 • Komforto ir tylos funkcijos;
 • „Silent“ režimas;
 • 4D oro srauto paskirstymas.

Veiksminga automatinio valymosi funkcija neleidžia formuotis bakterijoms ir pelėsiui ant kondicionieriuje esančio šilumokaičio. “Gold Fin ™” apdaila šilumokaičio paviršių padaro atsparesniu korozijai, didindama jo patvarumą.

Oro srauto kontrolė „4-way Swing“

4 krypčių oro srautas kontroliuoja oro srovę, optimaliai paskirstydamas vėsų arba šiltą orą į viso kambario teritoriją, neatsižvelgiant kur įrengtas oro kondicionierius. Galimybė pasirinkti iš 6 nustatytų vertikalių oro srauto krypčių.

„Jet Dry“ technologija teikia pirmenybę oro sausinimui tose vietose, kuriose yra didelis drėgmės lygis, kad jūsų kambario oras būtų sausas ir gaivus.

Siekiant sukurti malonią ir jaukią patalpos atmosferą, svarbus tampa įrenginių keliamas triukšmas. Todėl bendrovė „LG“ gamina oro kondicionierius, išsiskiriančius itin žemu triukšmo lygiu. Tai užtikrinti padeda unikalus ventiliatorius bei „LG Dual Inverter” kompresorius. Patogus miego režimas užtikrina maksimalų komfortą miego aplinkoje, automatiškai sureguliuojant 3 skirtingas funkcijas (netiesioginis oro srautas / nustatytas 7 val. išjungimo laikas / lengvo vėjo ir miego laiko), vienu mygtuko paspaudimu.

Programėlė „LG Smart ThinQ“

Valdymas su Wi-Fi funkcija – valdykite savo oro kondicionierius naudodami “Android” arba “iOS” operacines sistemas palaikančius išmaniuosius telefonus. Tereikia parsisiųsti „LG Smart ThinQ“ programėlę ir kiekvienas jūsų šeimos narys galės keisti oro kondicionieriaus nustatymus, kuriuos galima išsaugoti ir bet kada vėliau paleisti. Šie parametrai taip pat gali būti keičiami ir išsaugoti kiekvienam oro kondicionieriui atskirai.

Atsisiųsti produkto katalogą
Atsisiųsti produkto instrukciją

Additional information

Pavadinimas

,

Maks. oro srautas (M³/h)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime