AKCIJA

Šildymo plėvelė Wellmo

7,20 15,00 

Galima įsigyti LizinguPristatymo terminas: iki 1-2 d.d.Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasGalia (W/m²) Plotis (cm) Kaina už: Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Šildymo plėvelė Wellmo 80W/m² 50cm 230V80 50 1 m 1-2 d.d. 7,20 
Šildymo plėvelė Wellmo 80W/m² 100cm 230V80 100 1 m 1-2 d.d. 15,00 
Šildymo plėvelė Wellmo 120W/m² 50cm 230V120 50 1 m 1-2 d.d. 8,40 
Šildymo plėvelė Wellmo 120W/m² 100cm 230V120 100 1 m 1-2 d.d. 15,00 

Description

Šildymo plėvelė Wellmo

Šildymo plėvelė Wellmo – tai anglies pluošto plėvelė skirta elektrinio grindų šildymo sistemai. Šildymo sistemą sudaro po grindimis klojama specialios technologijos itin plona (0,3 mm) anglies pluošto grindinio šildymo plėvelė ir valdiklių sistema. Sumontavus šią sistemą, patalpoje sukuriamas infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas, tad nebereikia šildytuvų, katilų ar radiatorių. Pagrindinis grindinio šildymo plėvelės Wellmo privalumas tas, kad ji šildo ne orą, kaip tai daro dauguma kitų šildymo sistemų, o daiktų paviršius ir žmogų. Taipogi, tai puikus sprendimas kombinuojant su šiuo metu stipriai populiarėjančia atsinaujinančia energija – saulės elektrine.

Šildymo plėvelė Wellmo. Kodėl verta rinktis?

  • Maža pradinė investicija. Lyginant su kitomis šildymo sistemomis, 2–4 kartus mažesnė.
  • Pigus ir greitas montavimas. Nereikalingi sudėtingi inžineriniai sprendimai.
  • Energijos taupymas. Dėka
  • Saugus naudojimas.
  • Ekonomiškumas. Šildo paviršius, kurie ilgiau akumuliuoja šilumą atsijungus sistemai.
  • Nereikalinga priežiūra ir aptarnavimas. Sistema suprogramuojama prieš sezoną ir automatiškai palaiko reikiamą temperatūrą, reikiamu laiku.
  • Puikus mikroklimatas. Sistema nesausina oro, nekelia dulkių. Šildo tiesiogiai sienas, todėl padeda išvengti pelėsio.
  • Priderintas temperatūros valdymas. Grindinio šildymo sistemą galima greitai ir patogia valdyti termostatu, taip sutaupant patiriamas elektros energijos sąnaudas bei užtikriant ekonomišką vartojimą.

Šildymo plėvelė Wellmo ir jos pritaikymas

Šildymo plėvelė Wellmo tinkama įvairiausios paskirties patalpų šildymui: butai, privatūs gyvenamieji namai, biurai, sodybos, viešbučiai, maitinimo, gydymo įstaigos, vaikų darželiai ir kt. Infraraudonųjų spindulių plėvelė gali būti naudojama ir kaip pagrindinis patalpų šildymo būdas, ir kaip papildomas, kai trūksta šilumos ar norima šildyti tik tam tikras patalpas. Itin patogu naudoti su išmaniuoju Wi-Fi termostatu – tuomet šilumos kiekį reguliuosite tiesiog mobiliajame telefone, kas leis komfortabiliai pašildyti sodybą prieš Jums atvykstant.

Montavimas ir priežiūra

Šildymo plėvelė Wellmo pasižymi paprastu montavimu – galima kloti tiesiog po laminatu, parketu ar vinilinėmis grindimis. Taupi bei moderni šildymo sistema valdoma termostatu. Grindinio šildymo plėvelė Wellmo nesukels nepatogumų, jai nėra reikalingi papildomi priežiūros darbai, todėl einant metams nesukels papildomų rūpesčių ar gedimų.

Techninės savybės:

  • Galia: 80-120 W/m²;
  • Plotis: 50-100 cm;

Plėvelės kainos yra nurodytos už 1 metrą!

DĖMESIO: užsisakant šildymo plėvelę Wellmo, Jums bus reikalingi papildomi priedai – jungtys, kabeliai, juosta. Šiuos priedus galime sukomplektuoti mes pagal individualius Jūsų poreikius bei pristatyti kartu su užsakyta anglies pluošto plėvele. Dėl priedų kreipkitės tel. +370 678 49399

Atsisiųsti produkto instrukciją

 

Po klijuojamomis dangomis (keraminės plytelės ir panašiai) rekomenduojame naudoti ne plėvelę, o anglies pluošto tinklelius

 

Šildymo valdymui siūlome platų termostatų asortimentą

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime