AKCIJA

Split šilumos siurblių oras-vanduo Hisense Hi – therma Integra komplektai

4499,00 6458,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 10 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasTipas Maitinimas: Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Split tipo šilumos siurblys oras vanduo 4,4kW + integra 230l boilerisOras-vanduo SPLIT + IntegraAC1Φ, 220~240V /50Hz10 d.d.6458,00 
Split tipo šilumos siurblys oras vanduo 6kW + integra 230l boilerisOras-vanduo SPLIT + IntegraAC1Φ, 220~240V /50Hz10 d.d. 4499,00 
Split tipo šilumos siurblys oras vanduo 8kW + integra 230l boilerisOras-vanduo SPLIT + IntegraAC1Φ, 220~240V /50Hz10 d.d. 4699,00 

Description

Šilumos siurblų sistema oras – vanduo – tai įrenginys, kuris imdamas energiją iš oro, ją paverčia naudingąja šiluma. Palyginti su įprastu elektriniu šildytuvu ir iškastinio kuro šildytuvu, ši sistema taupo energiją yra ekologiškesnė. Dėl šilumos siurblio technologijos oras-vanduo šilumos siurblio sistema gali būti varoma nedideliu elektros energijos kiekiu, ištraukite atsinaujinančią šilumą iš lauko oro, o tada tiekite didelį šilumos kiekį savo namams. Šilumos išeiga yra didesnė nei elektros įvadas, todėl sistema pasižymi itin dideliu efektyvumu. 

Hisense Hi – Therma Integra – tai All-in-One viduje integruotas vidinis blokas ir vandens bakas yra vieningos konstrukcijos, todėl montavimas yra paprastas greitas ir lengvas kiekvienam. 

Vartotojui draugiškas valdymas ir dizainas

Suapvalintų kampų dizainas sumažina žalos riziką nuo smūgio ir susidūrimo, taip pat užtikrina saugumą kasdieniniam naudojimui. Valdiklį paprasta naudoti ir naršyti naudojant intuityvią šviesos juostą, rodančią jūsų sistemos būseną realiuoju laiku.

Lengvas transportavimas 

Specialiai suprojektuotas vienas dydis, tinkantis visiems, transportuoti ar perkelti su bet kokiu vežimėliu ar keltuvu tampa lengva ir patogu. Padėkite jį bet kur be vargo. 

Privalumai:

  • Sertifikuota A+++ energetinė klasė;
  • Paprastas sumontavimas.
  • Darbo režimas šildant nuo -25oC iki +35oC aplinkos temperatūros;
  • Lauko bloke naudojamas naujo tipo, efektyvus ir ekologiškas R32 freonas;
  • Dvigubas šilto vandens temperatūros nustatymas pagal Jūsų pasirinkimą;
  • Patalpų vėsinimo galimybė. Vasaros metu ruošia šaltą nuo +5 °C iki +22 °C temperatūros vandenį;
  • Triukšmo lygis 1 m atstumu – nuo 61 dBA  iki 64 dBA.

Draugiškas aplinkai šaltnešis R32:

R32 šaltenis atitinka F-dujų regulaivimo standartus aprašytus ES reglamente 517/2014. Hisense Hi-Therma šilumos siurblio sistema naudoja R32 šaltnešį, kuris yra geras sprendimas siekiant naujų Europos CO2 emisijos tiklsų. 

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime