Stalinės dvipusės šlifavimo staklės Trotec PBGS 10-120

54,99 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasSvoris (kg) Įtampa (V) Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Stalinės dvipusės šlifavimo staklės PBGS 10-1202 230 V/50 Hz1-2 d.d.54,99 

Description

Daugiafunkcinis šlifavimo, poliravimo, pjovimo, frezavimo ir graviravimo įrankis.

Kompaktiškas 120 vatų PBGS 10-120 dvigubas šlifuoklis su kombinuotu šlifavimo ir poliravimo ratuku yra geriausias universalus įrankis, skirtas atlikti daugybę šlifavimo ir poliravimo darbų profesionaliose dirbtuvėse ar ar kitose darbinėse patalpose. Kartu su lanksčiu kotu ir gausiu priedų rinkiniu taip pat galima atlikti ypač tikslų frezavimą ir meninius graviravimo darbus. Dėl daugybės funkcijų PBGS 10-120 daugiafunkcis įrankis daugelį kitų rankinių įrankių padaro nereikalingais ir sukuria erdvės naujoms idėjoms dirbant ir kuriant.

Joks kitas šlifavimo įrankis negali būti naudojamas taip universaliai

Nesvarbu, ar atšipę įrankiai, tokie kaip grąžtai, frezos, pjovimo geležtės, žirklės ar peilių geležtės, turi būti pagaląsti ant iš anksto sumontuoto šlifavimo disko (120 grūdų), o paviršiai poliruoti ant jau pritvirtinto poliravimo rato (400). smėlis), medienos ir plastiko šlifavimo arba stiklo ruošiniai, keramika ir oda, graviruoti ant rutulinio guolio pritvirtinto veleno ir atitinkamo sukamojo įrankio pagalba – dviguba šlifavimo staklės PBGS 10-120 valdo visa tai ir dar daugiau su reguliuojamu darbo greičiu ( nuo 0 iki 11 500 min-1). Netgi pjovimo darbai ir rūdžių dėmių pašalinimas pavyksta be vargo naudojant greitaeigį pavaros veleną.

PBGS 10-120 dvigubo šlifuoklio naudojimo sritys:

  • Poliravimas
  • Šlifavimas
  • Galandimas
  • Šurmuliavimas
  • Aprūdijimas
  • Graviravimas
  • Pjaustymas
  • Malimas

Saugus darbas su tvirtu pagrindu

Iš šonų uždaromi apsauginiai gaubtai ir du pasukami apsauginiai diskai prieš šlifavimo akmenis visada užtikrina saugų darbą be kibirkščių. Ruošinio atramas galima patogiai pritaikyti prie atitinkamos paskirties ar ruošinio naudojant rievėtą gaubtą. Keturios guminės kojelės yra integruotos į tvirtą įrenginio pagrindą, kad būtų neslidus, mažai vibruojantis stovas. Prie PBGS 10-120 dvigubo šlifuoklio jau pritvirtinta pagrindo plokštė su iš anksto išgręžtomis skylėmis, kad ją būtų galima prisukti prie darbastalio ar darbo stalo. Taip pat galimas laikinas tvirtinimas prie spaustuko arba tvirtinimas prie stovo, kad būtų galima naudoti stalinį šlifuoklį kaip ant grindų montuojamą įrenginį. Visada turi būti garantuotas saugus stovas su minimaliu mašinos vibracijos vystymusi. 

 

Atsisiųsti produkto instrukciją

Additional information

Pavadinimas

Svoris (kg)

Įtampa (V)

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime