Tinklo modulio, orų stotelės bei temperatūros / drėgmės jutiklio rinkinys Technoline MA 10006

120,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasTikslumas: Perdavimo atstumas: Matavimo intervalas: Pristatymo terminasKainaPIRKTI
MA 10006+/- 4% 100m (atviroje erdvėje) 6 minutės 10 d.d.120,00 

Description

Tinklo modulio, orų stotelės  bei išorės temperatūros / drėgmės jutiklio pradinis rinkinys Technoline  yra skirtas temperatūros ir drėgmės lygio stebėjimui namuose, biuruose ir kitose patalpose.  Norėdami įrengti rinkinį, tiesiog prijunkite tinklo modulio kabelį prie Jūsų namų ar biuro maršrutizatoriaus ir atsisiųskite išmaniąją programėlę „MOBILE-ALERTS“. Įsigijus šį rinkinį galima plėsti monitoringo sistemą naujais PRO serijos temperatūros / drėgmės jutikliais MA 10120 ir MA 10320

Išmanioji programėlė „MOBILE-ALERTS“

Atsisiųskite išmaniąją programėlę „MOBILE-ALERTS“ iš iOS App Store ar Android Google Play arba nuskanuokite QR kodą, esantį ant prekės pakuotės. Tai atlikus, netrukus per išmaniąją programėlę į savo telefoną gausite duomenis apie temperatūrą ir drėgmės lygį. Informacijos istorija rodoma 180 dienų. Galimybė eksportuoti duomenis bei grafinės informacijos pateikimas programoje. Įspėjimai apie temperatūros ir drėgmės pokyčius atsiunčiami į Jūsų išmanųjį telefoną.

Tinklo modulis MA 1000, tiesiogiai sujungtas su Jūsų namų ar biuro maršrutizatoriumi, leidžia išmaniajame telefone stebėti aktualią informaciją, siunčiamą iš oro kokybės stotelės ir temperatūros jutiklio. Jis sujungia Jūsų jutiklius ir debesį internete ir patikimai perduoda matavimo duomenis iš jutiklių į jį. Tokiu būdu, Jūs galite stebėti matavimų duomenis, siunčiamus iš jutiklių savo išmaniajame telefone. Be to, siunčiami duomenys gali būti talpinami tinklo modulyje, jei nutrūksta interneto ryšys. Veikiantis interneto ryšys yra būtinas, kad tinklo modulis tinkamai veiktų.

Turint tinklo modulį Technoline MA 10000, išmaniojoje aplikacijoje MOBILE-ALERTS galima įterpti papildomų MA serijos prietaisų.

Rinkinį sudaro:

  • Tinklo modulis MA 10000;
  • Orų stotelė MA 10410 su temperatūros ir drėgmės lygio jutikliu TX45TH-IT;
  • Nemokama programėlė, skirta išmaniajam telefonui (Apple nuo iOS 7.0 / Android nuo 3.2).

Additional information

Pavadinimas

Tikslumas:

Perdavimo atstumas:

Matavimo intervalas:

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime