Vidaus IP kamera Feelspot FS-IC01W WiFi, Tuya

39,00 


Galima įsigyti Lizingu
Pristatymo terminas: iki 1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salone

PRODUKTO SPECIFIKACIJA IR KAINOS

PavadinimasPaskirtis Pristatymo terminasKainaPIRKTI
Vidaus IP kamera Feelspot FS-IC01W WiFi, TuyaVidaus patalpoms1-2 d.d.39,00 

Description

Vidaus kamera Feelspot FS-IC01W WiFi skirta namų, ofisų, sodybų, butų, laiptinės ar bet kurios kitos zonos vidaus aplinkai stebėti. 2 megapikselių naujos kartos vaizdo stebėjimo kamera Feelspot FS-IC01W užtikrins aukščiausią įrašų kokybę ir ilgaamžį įrangos naudojimą!

Dėka integruotos WiFi funkcijos, vidaus kamerą Feelspot FS-IC01W galima valdyti mobilioje programėlėje „Tuya”. Įdiegimas greitas ir paprastas – tereikia mobiliojo telefono ir belaidžio WiFi tinklo. Be visų nustatymų valdymo, „Tuya” programėlėje galite įjungti judesio aptikimą, kad jis būtų įjungtas visą laiką arba suplanuoti, kad kamera būtų aktyvi tik tam tikru paros metu. Taip pat galite įrašyti realaus laiko vaizdo įrašą, saugomą telefone. 

Pan / Tilt (PT) funkcija leidžia kamerą valdyti iki 350 laipsnių horizontaliai ir iki 120 laipsnių vertikaliai rankiniu būdu arba su išmaniąja programėle. Įmontuoto judesio aptikimo detektoriaus dėka Jus mobiliajame telefone informuos apie užfiksuotą judesį filmuojamoje patalpoje. Kamerą galima montuoti prie lubų, sienos ar tiesiog laikyti pastatytą ant lygaus paviršiaus. Norint įrašyti apsaugos kameros medžiagą, yra specialus microSD kortelės lizdas, kurioje išsaugomas įrašas. Ši vaizdo kamera gali puikiai atlikti mobilios auklės funkciją ar net leis patikrinti, kaip laikosi Jūsų augintinis tuo metu, kai Jūsų nėra namuose! 

Techninės savybės:

  • Raiška: 2 megapikseliai;
  • Paskirtis: vidaus patalpos;
  • Video kompresija: H.264;
  • Ryšys: belaidis (Wi-Fi/ 802.11/b/g/n);
  • Pan / Tilt (PT): 350° / 120°;
  • Vaizdo kadrų dažnis: 30 kadrų per sekundę; 1920 x 1080;
  • Naktinis matymas: 9 IR LED lemputės (diapazonas: 5-10m);   
  • SD kortelės lizdas.

Atsisiųsti produkto instrukciją

Additional information

Pavadinimas

Paskirtis

Pristatymo terminas

Reikia daugiau informacijos?

 

Užpildykite žemiau esančia formą arba susisiekite kitais būdais ir mes Jums padėsime